Vybavení

Vybavení

V celém objektu platí zákaz kouření a nejsou povolena domácí zvířata. Povlečení na lůžkoviny včetně prostěradla a ručníky je nutno přivést vlastní.

Kapacita chalupy je max. 13 pevných lůžek a 3 přistýlky, ty jsou určeny pouze dětem do 10 let. V přízemí se nachází velká spol. místnost s koženou sedačkou, plně vybavenou kuchyňskou linkou (lednice s mrazákem, myčka, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, sporák, automatický kávovar na zrnkovou kávu), masivní jídelní stůl se sezením, kanadská kamna, LCD TV, Wi - Fi. Dále pak lyžárna se sušákem na boty, samostatné WC, místnost s infrasaunou pro 4 osoby a tech. místnost. V podkroví jsou 4 pokoje, 2 koupelny vybaveny sprch. koutem, WC a umyvadlem. Dva pokoje jsou 3 lůžkové s přistýlkou, jeden třílůžkový a jeden pokoj je 4 lůžkový s přistýlkou. V pokojích jsou na podlaze koberce, vybaveny jsou vždy manželským dvoulůžkem, samostatnou posteíl, popřípadě přistýlka, skříň a komoda na ukládání věcí, TV, Wi - Fi připojení.

V podkroví vedle pokojů jsou 2 koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, v přízemí samostatné WC s umývátkem. K dispozici jsou dětské nočníky, stupínky a sedátko na WC.

V celém objektu je ústřední topení na elektrokotel. Ve společenské místnosti jsou kanadská kamna na dřevo. V koupelnách otopné žebříky, které lze připojit na el. energii.

Kuchyň je vybavena el. troubou, sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnou troubou, myčkou na nádobí, varnou konvicí, automatickým kávovarem na zrnkovou kávu, velkou lednicí s mrazákem, veškeré talíře, hrnce, příbory a pod.. Ve spol. místnosti se dále nachází velký masivní stůl s lavicí a židlemi, kožená rohová sedací souprava s křeslem, kanadská kamna na dřevo, LCD TV.  Vedle vstupu je samostatná místnost na odkládání lyží, kočárků nebo jízdních kol (omezený prostor) a je zde umístěn sušák na boty.

Parkování je zajištěno přímo u chalupy na vlastním pozemku. V zimním období jsou povinné sněhové řetězy.

Na zahradě se nachází dětské pískoviště,  ohniště s posezením, zahradní přenosný gril zn. Weber (uhlí neposkytujeme). Venkovní vířivá vana pro 6 osob za poplatek ( provoz pouze v létě), k dispozici je také velké zatravněné hřiště na volejbal a basketbalový koš.